SERVICE LECAMUS - Fabricant du TAPIS-BOUCLE
Français
Español
English
Polski
Tapis-Boucle
Skuteczność
Wyjątkowość
Jakość
Mata drogowa
Referencje
Montaż
Detekcja bezprzewodo
Wypełnienie na zimno
Contact

 

Tapis-Boucle to mata z PCW pokryta posypką z umieszczoną w niej pętlą indukcyjną, wyjątkowo odporna na uszkodzenia i całkowicie hermetyczna.

Pętla indukcyjna w macie spełnia tę samą rolę co tradycyjna pętla indukcyjna dla elektromagnetycznej detekcji pojazdów (obiektów metalowych), jednak jej parametry są unikalne i nadają detekcji wysoką jakość i skuteczność.

 

GENEZA

Od czasu powstania, detektor pętli indukcyjnej przeszedł wiele zmian. Tymczasem sama Pętla Indukcyjna nie zmieniła się w istotny sposób. Nawet jeżeli detektor reprezentuje wysoką jakość, nie będzie on w stanie przekazać wiarygodnego sygnału, jeśli nie został on prawidłowo wygenerowany przez czujnik pętlę.

 Mata Tapis-Boucle to owoc technicznej ewolucji pętli indukcyjnej. Powstała ona dla wiarygodnej detekcji rowerów. Testy z wynikiem pozytywnym wykazały możliwość wykrywania roweru z pedałami jako jedynym elementem metalowym.

 

 TECHNICZNA EWOLUCJA PETLI INDUKCYJNEJ

 

 SKUTECZNOŚĆ

Dwukrotnie większa wykrywalność. Wykrywa z odległości 35 cm masę metaliczną. Rejestruje tylko w pionie. Odporna na zakłócenia. 

 WYJĄTKOWOŚĆ                                                                                  Detekcja nieinwazyjna. Nie ma konieczności ingerencji w podłoże. Rejestracja ciągła lub okresowa. Może być wykorzystana do działań akcyjnych.

 JAKOŚĆ

Detekcja odporna na zakłócenia. Bardziej odporna na wibracje niż pętla zatopiona w podłożu. Wykrywalność wysokiej jakości. Materiały, konstrukcja i instalacja, gwarantowana jakość.

 

Service Lecamus, S.L.  | servicelecamus@servicelecamus.com