SERVICE LECAMUS - Fabricant du TAPIS-BOUCLE
Français
Español
English
Polski
Tapis-Boucle
Mata drogowa
Referencje
Montaż
Detekcja bezprzewodo
Wypełnienie na zimno
Contact

 

 Service Lecamus to francuska firma, która jest właścicielem globalnego patentu na Tapis-Boucle i dysponuje ponad 30  letnim doświadczeniem w detekcji elektromagnetycznej.

 

Jesteśmy pionierską firmę w instalacji pętli indukcyjnych. Polepszyliśmy działanie pętli indukcyjnych przez wykreowanie i produkcję na zasadzie globalnej wyłączności produktu Tapis-Boucle.

Naszym klientom oferujemy również usługi Budowlano Montażowe w sektorze obiektów parkingowych: budowa wysepek, prace budowlane, montowanie przegród, dystrybutorów biletów, kas automatycznych, okablowania instalacji, parkometrów, ....

 

Kładąc nacisk na ciągłą innowację, stworzyliśmy Tapis-Boucle dla  Detekcji Bezprzewodowej, co umożliwia niezawodne wykrywanie pojazdów dla zarządzania i kierowania ich parkowaniem, w garażach zadaszonych i odkrytych parkingach.

 

Poza tym, Service Lecamus proponuje nową usługę naprawy i konserwacji powierzchni parkingowych. Oferujemy specjalną bardzo odporną żywicę, którą nakłada sie na zimno, idealną do napraw uszkodzeń powierzchni.

I wreszcie, Service Lecamus jest dystrybutorem Detektorów AGD.

 

  

 

 

 

OPERUJEMY NA CAŁYM ŚWIECIE

 

NASZA DZIAŁALNOŚĆ NIE ZNA GRANIC

    

Service Lecamus, S.L.  | servicelecamus@servicelecamus.com